Veikla

Įmonės veiklos sfera – plastikiniai ir mediniai langai, išorės ir vidaus durys, garažo vartai.

Pagrindinis mūsų veiklos tikslas – Jūsų namų išskirtinės ir savitos aplinkos sukūrimas. Komfortas, kurį savyje įkūnija mūsų gaminiai, neįmanomas be visapusiško klientų poreikių patenkinimo.

Kiekvienam klientui individualiai, atsižvelgiant į poreikius ir norus, buto, namo ypatumus, kvalifikuoti specialistai padės išsirinkti optimaliausią variantą už žemiausią kainą.

Teikdami sprendimus klientams, siekiame geriausio kainos / kokybės derinio.

Kokybė – tai ne tik gaminių ir paslaugų kokybė, bet ir griežtas užsakymų terminų laikymasis bei malonus aptarnavimas. Užsakymo atlikimas mums nereiškia darbo užbaigimą – tai pradžia ir galimybė išsaugoti ilgalaikius kontaktus.

Klientams siekiame tiekti tikrąsias vertybes, kurių išskirtinė savybė – ilgas, patikimas tarnavimo laikas. Tiekiame tik technologiškai tarpusavyje suderintas medžiagas, kas leidžia sumažinti darbo sąnaudas bei pasiekti aukščiausią lygį.

Gamybinių pajėgumų bei kvalifikuotų darbininkų dėka galime pagaminti įvairių išmatavimų ir formų langus, duris, pertvaras, vitrinas. LANGINUKAS ne tik gamina, parduoda savo gaminius, bet ir matuoja, montuoja bei remontuoja ir drąsiai suteikia 5 - erių metų garantiją.

Mūsų kolektyvas siekia dirbti taip, kad ir po daugelio metų užsakovas džiaugtųsi mūsų gaminiu.