Langai

Langinukas savo klientams gali pasiūlyti SALAMANDER bluEvoliution 82, BRUGMANN 73 plastikinius, 68/80/86 mm storio medinius su ALIUMINIO NUOLAJOMIS, KAUSTYTUS ALIUMINIU medinius langus ir MEDŽIO/ ALIUMINIO langus 88, 98 mm storio.

LANGINUKO PLASTIKINIAMS LANGAMS siūlomas naujas šiltas stiklo paketas 44 mm arba 48 mm storio, panaudojant du naujausios kartos selektyvinius stiklus ir sutaupantis dar apie 30% būsto šilumos. Tokio paketo šilumos pralaidumo koeficientas (Ug) yra tik 0,5W/m2K.

LANGINUKAS savo klientams siūlo SALAMANDER profilio plastikinius langus su trijų stiklų paketu naujos kartos selektyviniu stiklu skirtu pasyviam namui. Dvikameris paketas iš tokio stiklo atlieka iš karto dvi funkcijas: saugo ir nuo saulės kaitros, ir nuo šilumos nuostolių žiemą. Nors jis kainuoja apie 20 proc. brangiau nei paprastas selektyvinis stiklas, tačiau yra 40 proc. efektyvesnis, o už saulės kontrolės stiklą ir 15 proc. pigesnis. Pirmoji savybė itin svarbi šaltuoju metų laiku, kuomet svarbu sumažinti šilumos nuostolius. Saulės energijos kontrolė puikiai veikia šiltuoju metų laiku.

Languose rėmeliai tarp stiklų gali būti aliuminiai arba plastikiniai. Geros kokybės plastikiniai rėmeliai palyginus su tradiciniais aliuminio rėmeliais sumažina terminį tiltą ant stiklo krašto ir padeda išvengti kondensato bei pelėsio susidarymo rizikos. Išsprendus šią pakraščių rasojimo problemą, pailgėja plastikinio lango rėmų eksploatacijos laikas - tai ypač aktualu mediniams ir plastikiniams langų rėmams. Pvz., populiariausio šiuo metu TGI rėmelio panaudojimas sutaupo 4,1% šilumos. Plastikiniai rėmeliai gali būti įvairių spalvų, todėl lengva priderinti prie plastikinio lango rėmo.

SALAMANDER bluEvoliution 82 "Metų produkto" kategorijoje apdovanotas kaip kokybiškiausias gaminys

MEDINIAI LANGAI namuose sukuria jaukumo, natūralumo, šilumos ir išskirtinumo pojūtį. Paskutiniu metu vis labiau populiarėja mediniai langai, gal tam įtakos turi skleidžiamos ekologijos idėjos, o gal visgi suprantame, kad sveikiau gyventi aplinkoje, kurioje gausu gaminių iš natūralių medžiagų, tokių kaip medis. Tad vis daugiau žmonių domisi mediniais langais, bei jų teikiamais privalumais.

LANGINUKAS savo klientams gali pasiūlyti 68 mm, 80 mm, 86 mm pločio klijuotos medienos langus kaustytus aliuminiu ar su aliuminio nuolajom iš lauko. NAUJAS mūsų produktas 88 mm, 98 mm pločio klijuotos medienos MEDŽIO- ALIUMINIO langai su trijų ar keturių stiklų stiklo paketu.

Klijuotos medienos langų gamyboje naudojame trijų arba keturių sluoksnių klijuotą medieną. Mažiausiai trijų sluoksnių medienos technologija užtikrina lango rėmo atsparumą deformacijai bei pailgina klijuotos medienos langų naudojimo laikotarpį.
Klijuotos medienos langų gamyboje galime parinkti bet kurią dažų spalvą pagal spalvų paletę taip pat ir lako spalvą pagal lakų paletę. Klijuotos medienos lango išorė ir vidus gali būti dažomi skirtingomis spalvomis. Medis yra apdirbamas pagal Europos standartus, tai garantuoja gaminio kokybę. Medis yra sena ir patikima medžiaga. Svarbiausios jų savybės- natūralumas ir jaukumas.

Pasirenkantys naujausią stiklą aktyviai prisideda prie energijos vartojimo mažinimo ir klimato išsaugojimo.