Buto durys

Šarvuotos durys butui skirtos patikimai Jūsų būsto apsaugai, užtikrins puikią šilumos bei garso izoliaciją, išlaikys geriausias savybes ilgus metus.

S A U G U M A S Šarvuotoms buto durims sustiprintą apsaugą suteikia standartiškai jose montuojamos dvi skirtingų užrakinimo sistemų spynos: pagrindinė cilindrinė spyna ir papildoma spyna su seifiniu raktu, rakinama trimis kryptimis.

P A T O G U M A S Šarvuotas duris butui gaminame su vyriais, turinčiais atraminius guolius, todėl šarvo durys atidarymo bei uždarymo metu juda lengvai ir tyliai. Dviejų tarpinių sistema gerai izoliuoja išorės garsus.

T V I R T U M A S Stiprios ir patikimos konstrukcijos šarvuotų durų varčios karkasas ir stakta gaminami iš uždaros formos plieno profilių. Šarvuotų buto durų varčios apsauginio plieno storis 2 mm, todėl šios durys yra ypač tvirtos. Patikima šarvuotų durų konstrukcija užtikrina, kad jos neišsikraipys ir nesideformuos, nepraras savo sandarumo. Tai suteikia durims apsaugą nuo įsilaužimų, padaro duris tvirtesnes ir stabilesnes.

I Z O L I A C I J A Durų varčios vidus užpildytas akmens vata. Tai užtikrina gerą garso ir šilumos izoliaciją.

Į V A I R O V Ė Siūlome platų šarvo durų spalvų ir raštų pasirinkimą. Durų apdailai gali būti naudojama medžio drožlių plokstė (MDP) arba medžio dulkių plokštė  (MDF) dengta PVC plėvele. MDF galime paįvairinti įvairiais raštais.

Standartinė komplektacija: du užraktai, apvadai išoriniai ir vidiniai, nerūdijančio plieno slenkstis, plačiakampė akutė.