Lauko durys namui

Išorės įėjimo durims keliama daugybė aukštų reikalavimų. Visi mes norime, kad durys būtų estetiškai gražios ne tik kol yra naujos, bet ir po daugybės metų. Šios durys turi būti atsparios vėjo apkrovai, turėti gerą šilumos perdavimo koeficientą, aukštą garso izoliacijos rodiklį, būti nepralaidžios vandeniui ir orui, saugios.

Langinuko siūloma laukinių durų apdailai OKOUME plokštė yra atspari drėgmei ir kitiems klimato poveikiams.

Šarvo durų apdailinės plokštės struktūra:
Plokštės paviršius yra iš okoume (gabonmedis – Afrikoje augantis medis, naudojamas laivų gamyboje) lukšto, apačia iš tos pačios medienos, tačiau kitokio apdirbimo. Vidurinis plokštės sluoksnis taip pat yra iš okoume medienos, tačiau, priklausomai nuo plokštės storio, vidurinė dalis gali būti iš vieno sluoksnio arba trijų. Tarpiniai plokštės sluoksniai yra iš minkštesnės medienos mahagoni (raudonmedis).

Šarvo durų apdailinė plokštė impregnuojama, gruntuojama ir lakuojama naudojant profesionalią produkciją. Šios produkcijos dėka plokštė apsaugoma optimaliausiai.

Spalvų pasirinkimas galimas iš keturių spalvų: šviesus ąžuolas, riešutas, raudonmedis, tikas.
Durys su individualiai pasirinkta apdailos spalva ir raštu bus puikus Jūsų būsto akcentas.

Langinuke Jūs įsigysite šarvo duris pritaikytas lauko sąlygomis. PATOGUS IR ILGALAIKIS EKSPLOATAVIMAS LAUKO SĄLYGOMIS užtikrinamas laukinių durų apdailai naudojant OKOUME plokštė, kuri atspari drėgmei ir kitiems klimato poveikiams. Lauko durys gaminamos su tvirta metaline durų konstrukcija bei vyriais su atraminiais guoliais. Varčios karkasas ir stakta gaminami iš uždaros formos plieno profilių, varčia sutvirtinta 2 mm storio plieno lakštu. Durys pasižymi gera šilumine ir garso izoliacija. Tai užtikrinama gamyboje naudojant kokybišką akmens vatą ir dvi gumines tarpines. Svarbus namo durų saugumo kriterijus– patikimos spynos,  todėl į duris montuojamos dvi skirtingų užrakinimo sistemų spynos: pagrindinė cilindrinė spyna ir papildoma spyna su seifiniu raktu, rakinama trimis kryptimis, atitinkančios aukščiausias saugumo klases.

Standartinė komplektacija: du užraktai, vidaus ir išorės apvadai, nerūdijančio plieno slenkstis, plačiakampė akutė.