Garažo vartų paviršius

Keturi patrauklūs garažų vartų paviršiai su dideliu spalvų pasirinkimu, bei Decograin paviršius su penkiomis medžio dekoravimo variantais, bei prabangiai atrodančiai metalinio titano spalva.

Vartų paviršiai yra apsaugoti nuo korozijos, lietaus lašai nepalieka pėdsakų ir nesikaupia dėl nepalankių atmosferos veiksnių susidariusios apnašos.

 * Woodgrain paviršius - ant šio tvirto medžio struktūros paviršiaus su originalia medžio rievių pjūvio imitacija net ir mažiausi įbrėžimai nepastebimai, pataisomi. Vartų paviršius yra optimaliai apsaugotas nuo rudžių, lietaus lašai nepalieka pėdsakų ir nesikaupia susidariusios apnašos.

*Sandgrain paviršius - šio vartų paviršius yra lyg smėlio grūdeliais padengtas paviršius, ant kurio bet kokie įbrėžimai mažai matomi.

*Micrograin paviršius - šis paviršius palieka įspūdį dėl lygiame pliene įspausto banguoto profilio, sukuriančio atitinkamą šviesos ir šešėlių efektą.

* Silkgrain® paviršius - šis lygus kaip šilkas, elegantiškas paviršius yra labai lengvai valomas. Išorinė medžiaga yra sutvirtinta maždaug 25% tam, kad ir didelių išmatavimų vartai išliktų stabilūs.

*Decograin® paviršiai - medžio imitacijos plieninių segmentų paviršiai savo unikalios išvaizdos ir rievių dėka perteikia medžio išskirtinumą. Galimos spalvos: Auksinis ąžuolas, Tamsus ąžuolas, Juodas ąžuolas, Raudonmedis, Vinčesterio ąžuolas, bei prabangiai atrodanti spalva Metalinis titanas.