Segmentiniai vartai

HORMANN segmentiniai garažo vartai išsiskiria aukšta medžiagų kokybe, puikiu apdirbimu ir užtikrina aukštą komforto bei saugumo lygį. Segmentiniai vartai tinka kiekvienai garažo angai - ar ji būtų keturkampė ar stačiakampė, vieno segmento ar su arka viršuje. Šie vartai taip pat yra tinkamas sprendimas, jei norite turėti galimybę atidaryti vartus privažiavus prie pat garažo - segmentiniai garažo vartai atsidaro vertikaliai į viršų, neužimdami patalpoje papildomos vietos ir neapribodami pravažiavimo. „HORMANN" automatiniai vartai siūlo Jums ir Jūsų šeimai daugiau komforto ir saugumo.

Kiekvienuose HORMANN firmos garažo vartuose slypi daugiau nei 50 metų patirtis. Daugybės modelių įvairovės dėka Jūs tikrai rasite svajonių vartus savo namams. HORMANN firmos vartai ir pavaros, savaime suprantama, yra visiškai suderintos tarpusavyje ir, rūpinantis Jūsų saugumui, patikrintos pagal TŪV (Techninės apsaugos sąjunga) bei standartų reikalavimus. Viskas byloja orginalo naudai: kokybė ir saugumas, patraukli išvaizda ir patogumas bei brandi ištobulinta technika.

LPU aukštos kokybės dvisieniai garažo vartai yra pagaminti iš 42 mm storio vartų segmentų, todėl pasižymi optimalia šilumos izoliacija (U = 1,3 W/m2 K), o torsioninių spyruoklių technikos dėka vartai ypatingai lengvai ir tyliai juda. Hormann garažo vartai išsiskiria tiksliai padalytais grioveliais. Segmentai yra tobulai išformuoti, kad uždarius vartus praktiškai nesimato sujungimų. Vienodi atstumai tarp griovelių ir nematomi perėjimai tarp segmentų vartuose su grioveliais.

Kodėl reikia pasirinkti HORMANN garažo vartus:

  • Aukšta kokybė iš Vokietijos;
  • Garažo vartai ateities kartoms;
  • Harmoninga išvaizda;
  • Optimali ilgalaikė apsauga;
  • Efektyvi šiluminė izoliacija;
  • Didesnis saugumas.

Sekcijos griovelių išdėstymas

 

*S-grioveliai - siauri horizontalūs grioveliai yra Hormann garažo vartų klasika. Garažo vartai yra aukščiausios kokybės, tai įrodo ir tolygus griovelių padalijimas.

*M-grioveliai - vidutinio dydžio garažo vartų grioveliai ypač gerai tinka prie modernios architektūros. Su pageidaujama garažo vartų spalva, bei pasirinktu garažo vartų paviršiumi puikiai pabrėšite bendrąją namo išvaizdą.

*L-grioveliai - su L dydžio garažų vartų grioveliais pabrėšite įspūdingą namo architektūrą, suteikiant elegancijos įspūdį.

*S-kasetė - šio tipo vartai tinka kiekvienam pastato stiliui. Mažų kasečių, kitaip vadinamu filingų išdėstymas sukuria namui modernų ir šiuolaikišką stilių.

Garažo vartų paviršius

Keturi patrauklūs garažų vartų paviršiai su dideliu spalvų pasirinkimu, bei Decograin paviršius su penkiomis medžio dekoravimo variantais, bei prabangiai atrodančiai metalinio titano spalva.

Vartų paviršiai yra apsaugoti nuo korozijos, lietaus lašai nepalieka pėdsakų ir nesikaupia dėl nepalankių atmosferos veiksnių susidariusios apnašos.

 * Woodgrain paviršius - ant šio tvirto medžio struktūros paviršiaus su originalia medžio rievių pjūvio imitacija net ir mažiausi įbrėžimai nepastebimai, pataisomi. Vartų paviršius yra optimaliai apsaugotas nuo rudžių, lietaus lašai nepalieka pėdsakų ir nesikaupia susidariusios apnašos.

*Sandgrain paviršius - šio vartų paviršius yra lyg smėlio grūdeliais padengtas paviršius, ant kurio bet kokie įbrėžimai mažai matomi.

*Micrograin paviršius - šis paviršius palieka įspūdį dėl lygiame pliene įspausto banguoto profilio, sukuriančio atitinkamą šviesos ir šešėlių efektą.

* Silkgrain® paviršius - šis lygus kaip šilkas, elegantiškas paviršius yra labai lengvai valomas. Išorinė medžiaga yra sutvirtinta maždaug 25% tam, kad ir didelių išmatavimų vartai išliktų stabilūs.

*Decograin® paviršiai - medžio imitacijos plieninių segmentų paviršiai savo unikalios išvaizdos ir rievių dėka perteikia medžio išskirtinumą. Galimos spalvos: Auksinis ąžuolas, Tamsus ąžuolas, Juodas ąžuolas, Raudonmedis, Vinčesterio ąžuolas, bei prabangiai atrodanti spalva Metalinis titanas.

Garažo vartų pavaros