BALKONŲ stiklinimas

Įstiklintas balkonas – apsaugos nuo triukšmo, lietaus, vėjo. Tai jauki, šilta ir patogi erdvė kurioje galėsite komfortiškai gerti rytinę kavą.

Stiklinant balkonus naudojami tie patys plastikinių langų profiliai. Tarpusavyje profiliai jungiami apvaliomis, kampinėmis, tiesiomis jungtimis, todėl galima įstiklinti įvairių formų balkonus (apvalius, su kampu). Plati plastikinių profilių spalvų paletė. Balkonus galima stiklinti ne tik baltos spalvos plastikiniu profiliu, bet ir iš abiejų pusių spalva arba iš vienos pusės spalva. Galima pasirinkti varčių skaičių ir atsidarymo kryptis (atidarymas - atvertimas, tik atidarymas, tik atvertimas).

Stiklintą balkoną prižiūrėti lengviau nei atvirą – jame nesikaupia dulkės iš lauko, neprisninga žiemą.... Tai puikus pasirinkimas tarnausiantis ir naudą atnešiantis ištisus metus. Pamirškite prilytą, prisnigtą balkoną, kuriame neįmanoma grožėtis bundančiu pavasariu ar leisti vakarų su arbatos puodeliu. Kokias konstrukcijas bepasirinktumėte, įstiklintame balkone bus šilčiau, tyliau nei lauke, taip pat būsite apsaugoti nuo vėjo, kritulių, dulkių. Vienintelė jūsų užduotis – rūpestingai elgtis su stiklinimo sistema ir valyti langus tam skirtomis priemonėmis.