MEDINIAI langai

MEDINIAI LANGAI namuose sukuria jaukumo, natūralumo, šilumos ir išskirtinumo pojūtį.  Paskutiniu metu vis labiau populiarėja mediniai langai, gal tam įtakos turi skleidžiamos ekologijos idėjos, o gal visgi suprantame, kad sveikiau gyventi aplinkoje, kurioje gausu gaminių iš natūralių medžiagų, tokių kaip medis. Tad vis daugiau žmonių domisi mediniais langais, bei jų teikiamais privalumais.

Perkant medinius langus pravartu įvertinti, kaip jie atrodys interjere, kokius jie suteiks privalumus gyvenimo kokybei, bei kiek ilgai tarnaus.

  • Interjeras. Mediniai langai suteikia namams išskirtinumo ir prestižo. Iš visų pastato apdailos elementų, langus mes pastebime pirmiausia. Mediniai langai namų erdvei suteikia ne tik šilumą, bet ir suvienija atskiras interjero detales, suteikdami namų interjerui išbaigtumo pojūtį, bei pasirinkimo laisvę. Mediniai langai padės sukurti tokį interjerą, kokį tik Jūs panorėsite.
  • Gyvenimo gerovė. Mediniai langai namams suteikia sveiką namų aplinką, kurioje gera ir jauku gyventi, nes medis yra natūrali žaliava, kuri priima vandens garus ir juos išgarina, nelaiko drėgmės savyje. Dėl šios savybės ant medinių langų nesikaupia drėgmė, jie nepūva, nepelyja, t.y. mediniai langai "kvėpuoja", taip namams leisdami palaikyti drėgmės balansą. Mediniai langai labai geras pasirinkimas alergiškiems žmonėms, kadangi jie nesukelia alergijos, nes tai natūrali medžiaga, kuri yra duota gamtos. Neveltui medis yra viena seniausia statybinė medžiaga, todėl labai vertinama ir giriama. Prie medinio lango malonu liestis netgi žiemą.
  • Ilgaamžiškumas. Medinių langų gamyboje naudojama mediena yra specialiai apdirbama, tad ji atspari deformacijai t.y. nekeičia formos, nes atitinka griežtas standartų normas. Tinkamai prižiūrint medinius langus, jie tarnaus ilgai ir džiugins akis.