Plastikinių langų priedai

Informacija ruošiama...

Stiklo paketai

Apkaustai

Komplektuojamos rankenos

Salamander blueEvoliution profilio plastikiniai langai komplektuojami su „ROTO SECUSTIK“ rankenomis.

Patogumas naudoti ir tvirtumas neabejotinai yra geriausios jų savybės.


  • SECUSTIK lango rankenos lengvai valdomos iš vidaus, juose įmontuota speciali guolių sistema, kuri suteikia lango rankenai apsaugą nuo prasukimo iš išorinės pusės. SECUSTIK lango rankena blokuoja prasukimą, tai padidina lango saugumą.
  • Sukant  SECUSTIK rankeną girdimas malonus ausiai traškėjimas – patentuotos sistemos guolių veikimas patvirtina, kad Jūsų langas yra padidinto saugumo.
  • Graži ir patogi SECUSTIK rankenos forma, rankena „pati priglunda prie delno“.

Galimos stilingos spalvos.

 

Versijos su spynomis.

Rankenos gali būti su raktu arba su mygtuku. Rakinamos rankenos apsaugo ne tik nuo įsilaužimo, bet nuo savavališko lango atidarymo, kas yra ypač aktualu, turint mažamečius vaikus. Įmontavus rakinamą rankeną yra pilnai ribojamas lango atidarymas iš vidaus.


Aukštos kokybės aliuminio rankenos yra neatskiriama „Clasic“ linijos langų dalis - tvirtos ir patvarios, jos garantuoja ilgą tarnavimo laiką ir funkcionalumą.

Aukštos kokybės plastikinių langų rankenos universalios, tinka visiems plastikiniams langams. Nesudėtinga pasikeisti patiems.

 

Saugumo priedai

Dekoratyviniai elementai

Dekoratyvinės juostelės stiklo paketo viduje "šprosai", puošia Jūsų langus bei priduos namui elegantišką ir aristokratišką išvaizdą. Pagrindinė jų paskirtis yra vizualiai padalinti plastikinį langą į mažesnes dalis nepjaustant stiklo ir suteikti plastikiniams langams daugiau klasikinės išvaizdos.

Tokio tipo padalinimai dedami į stiklo paketo vidų jo gamybos metu. Dekoratyvinės juostelės gaminamos iš aliuminio. Stiklo paketo viduje esantys dekoratyviniai elementai gali būti įvairių pločių (8 mm, 18 mm, 26 mm, 45 mm) ir spalvinės gamos. Klijuojamų dekoratyvinių elementų spalva - tokia pati kaip ir pasirinktų langų spalva. Jų piešinį galite pasirinkti pagal savo poreikius ar namo eksterjerą.

PAVYZDŽIAI SU DEKORATYVINIAIS ELEMENTAIS STIKLO PAKETO VIDUJE


Palangės