Klijuotos medienos langai

Klijuotos medienos langas 68 mm profilio. Gali būti gaminamas iš pasirinktos medienos rūšies(pušis, ąžuolas, maumedis, raudonmedis) su vienkameriniu 32 mm stiklo paketu.

Klijuotos medienos langas 80 mm profilio. Gali būti gaminamas iš pasirinktos medienos rūšies(pušis, ąžuolas, maumedis, raudonmedis) su dvikameriniu 44 mm stiklo paketu.

Klijuotos medienos langas 86 mm profilio. Gali būti gaminamas iš pasirinktos medienos rūšies(pušis, ąžuolas, maumedis, raudonmedis) su dvikameriniu 50 mm stiklo paketu.

KLIJUOTOS MEDIENOS LANGAI - SUTEIKIA NAMAMS BEI JŲ ŠEIMININKAMS PRESTIŽO, SOLIDUMO, ORIGINALUMO IR IŠSKIRTINUMO.

Klijuotos medienos langai tai optimalus pasirinkimas tiems, kurie vertina natūralias medžiagas. 

Mes klijuotos medienos langų gamyboje naudojame trijų arba keturių sluoksnių klijuotą medieną. Mažiausiai trijų sluoksnių medienos technologija užtikrina lango rėmo atsparumą deformacijai bei pailgina klijuotos medienos langų naudojimo laikotarpį.

Klijuotos medienos langų gamyboje galime parinkti bet kurią dažų spalvą pagal spalvų paletę taip pat ir lako spalvą pagal lakų paletę. Klijuotos medienos lango išorė ir vidus gali būti dažomi skirtingomis spalvomis.

Medis yra apdirbamas pagal Europos standartus, tai garantuoja gaminio kokybę. Medis yra sena ir patikima medžiaga. Svarbiausios jų savybės - natūralumas ir jaukumas. Klijuotos medienos langai pritaikomi įvairiausiems klientų norams ir architektūros stiliams.