Medžio - aliuminio langai

MEDŽIO - ALIUMINIO langai su 4-ių ir 3-jų stiklų stiklo paketu

MEDŽIO - ALIUMINIO langai yra skirti tik išskirtiniams namams, kuriuose svarbu sukurti jaukią atmosferą, taupyti energiją ir užtikrinti saugumą.

*Klijuotos medienos langai kaustyti aliuminiu yra ilgaamžiškesni, nei įprasti klijuotos medienos langai Klijuotos medienos langai kaustyti aliuminiu labai ilgai tarnauja, kadangi aliuminis apsaugo medžio paviršių nuo žalingo aplinkos poveikio: saulės spindulių, šalčio, kritulių, dulkių. Klijuotos medienos langas kaustytas aliuminiu suteikia mažiausią priežiūrą ir prailgina gaminio gyvavimo trukmę. Klijuotos medienos langas kaustytas aliuminiu iš vidaus nepraranda savo grožio, o išorė apsaugoma nuo žalingo aplinkos poveikio.

*Klijuotos medienos langai kaustyti aliuminiu nereikalauja papildomos priežiūros. Aliuminis, kuris dengia klijuotos medienos langus yra padengiamas specialia dažų danga arba anoduojami. Anodavimas - vienas populiariausias paviršiaus padengimo būdas, kadangi šis būdas suteikia dar didesnį atsparumą paviršiaus korozijai, toks paviršius bus atsparus dėvėjimuisi, bei įbrėžimams, taip pat yra glotnus ir anoduoto paviršiaus spalva su laiku neblunka.

* Klijuotos medienos langai dengti aliuminiu yra ne tik tvirti, bet ir gana lengvi, nes aliuminis neapkrauna medinių langų varstomų dalių, o varstosi bendroje konstrukcijoje su medine dalimi, taip aliuminis klijuotos medienos langams neužkrauna papildomo svorio ir neapsunkina medinio lango darbo.

*Klijuotos medienos langai dengti aliuminiu yra gaminami tik iš kokybiškų medžiagų, naudojant modernias medienos apdirbimo ir langų gaminimo linijas ir technologijas.

*Gaminame klijuotos medienos langus kaustytus aliuminiu atsižvelgdami į užsakovų ir architektų pageidavimus. Gamybos procesas yra lankstus, dėl to galima rinktis medienos rūšį, varstymo tipus, apkaustus, stiklą, bei pasirinktą spalvą iš RAL paletės. Lankstumas - mūsų pagrindinis privalumas.

*Mūsų sumontuoti klijuotos medienos langai kaustyti aliuminiu pasižymi visomis savybėmis, kurias garantuoja gamintojai. Suteikiame ilgalaikes garantijas.

*Medžio ir aliuminio duetas suteikia klijuotos medienos langams dengtais aliuminiu geriausias dviejų medžiagų savybes. Medis - suteikia namams šilumos, gerai sugeria garsą, bei suteikia namams jaukumo. Aliuminis – pasižymi atsparumu išorės poveikiui ir yra lengvas, tad neapkrauna varstomų dalių papildomu svoriu. Tai aukštos technologijos produktas.