Lango užraktas vaikų apsaugai

Papildomas varčios užraktas, vaikų apsaugai ir apsaugai nuo vagių

Saugumas svarbiausias už viską, tai patvirtintų tėveliai auginantys mažus vaikus. Kiekvienas mes suprantame jausmą, kai tu jaudiniesi dėl mažų vaikų, o langai yra vienas iš įdomesnių, smagesnių namų interjero detalių.  Vaikus traukia prieiti, užlipti prie langų, ir nors tu jiems drausi tai nedaryti, jiems tada atsiras dar didesnis poreikis prieiti prie langų. Šiuolaikiniai  langai turi vieną rankeną, kuri gali būti labai lengvai atidaroma ir lengvai pasiekiama. Yra vienas kelias užkirsti nelaimei. Pristatome Jums, užraktą vaikų apsaugai -  BSL (Baby Safe Lock), kuris apsaugos Jūsų vaikus ir artimuosius nuo nelaimingų atsitikimų.

Šių dienų liūdna statistika parodė, kad norint išvengti, kad vaikai ir suaugusieji neiškristų pro langus, reikalinga priemonė apsaugojanti nuo tokių nelaimių. Tad gamintojai buvo pastūmėti sukurti langų užraktą.

Šis užraktas atlieka kelias funkcijas, jis ne tik apsaugo, kad vaikai neatsidarytų lango, bet ir tampa apsauga nuo įsilaužimo, kad nepatirtume neigiamų emocijų, praradę brangius ir vertingus daiktus. Šis užraktas svarbus Jūsų langų priedas, norint apsaugoti namus nuo įsilaužėlių ir apsaugoti vaikus nuo nelaimingų atsitikimų.

Mes turime priemonę, kaip apsaugoti Jūsų vaikus, kad neiškristų pro langą

Gaila, kad ne visi plastikinių langų gamintojai įdiegia langų spynas. Bet tai nereiškia, kad Jūs turite laukti, kol kažkas nepataisoma įvyks Jūsų aplinkoje. Kiekvienas prie savo langų gali susimontuoti užraktą, vaikų apsaugai.

Pats užraktas yra patikimas, lengvai naudojamas ir turi nenuneigiamus privalumus

  • puiki apsauga, kad vaikas neatsidarytų lango ir neiškristų;
  • užraktas yra puiki priemonė prieš įsilaužimą;
  • galimybė sumontuoti šį užraktą ant plastikinių, medinių ir metalinių langų;
  • užraktas blokuoja lango atsidarymą, bet leidžia jį atverti, kad galėtumėte pravėdinti namus;
  • sumontavimas nereikalauja papildomų įgūdžių, sumontavimas paprastas ir nesudėtingas procesas;
  • užraktas yra kompaktiškas ir estetiško dizaino, kuris puikiai dera prie bet kurio lango.

Šį daugiafunkcinį užraktą  rekomenduojama naudoti pastatuose, kur ypač siekiama saugumo - viešbučiuose, ligoninėse, mokyklose ir universitetuose. Užrakto naudojimas leis suderinti komfortą su saugumu. Šis lango užraktas užkirs kelią socialinėse įstaigose, be reikalo atidarinėti langus ir galimybę pro juos iškristi.